pátek 30. října 2020

Pozvánka na nový web Vilemínino zátiší a co se stane tady

Aktualizace k 22. 11. 2020:

U hromadně převedených článků, tj, do srpna t. r., již vymizely fotografie. Je to tím, jak se asi nějak po etapách ruší starý blog.cz. Ručně doplňovat se je nechystám, dostanou se až na nové Vilemínino zátiší, tedy postupně a výběrově. Uložené je mám. Viditelné jsou jen fotky u článků od srpna do října.

 

Úvahy o vlastní doméně se již zmaterializovaly do té míry, že všechny mohu pozvat na svůj nový blog, říkejme zatím v pilotním režimu. 

www.vilemininozatisi.cz

Najdete na něm články za poslední dva roky a postupně vytvářený výběr receptů a dalších textů. Po úvaze jsem se rozhodla vše překopat a nezahlcovat nový web již neaktuálními a době poplatnými texty - hodně toho už vařím jinak, co byla před deseti lety novinka, je dnes běžné. Fotky ze starších přístrojů nejsou vždy použitelné...

Na hlavní stránce se zobrazí posledních 9 článků. V menu pod názvem Jak vařím jsou jednotlivé hlavní rubriky. Ke každému článku jsem přiřadila štítky-klíčová slova, podle kterých se dobře vyhledává v hledacím okénku, kam lze zadat i cokoli jiného. Odkazy mohou vést i na tento blog. Děkuji za všechny připomínky.

A teď se dostávám k tomu, co s tímto blogem: nové příspěvky už přidávat nebudu, je jich tu 700, jak jsem je hromadně převedla z původního blogu.cz. Poslouží však dobře jako archiv třeba pro ty, kteří nenajdou zatím na novém webu, na co byli zvyklí. Budou tu dostupné i ty neaktuální texty, ilustrující dobu...sama mám vše zálohováno ještě u sebe. I archiv potřebuje nějakou údržbu, úplně opuštěné to tu nebude, na komentáře zareaguji. Ale více se budu věnovat novému zátiší. Zprovoznění si žádá hodně času, a to nejen mého.


Žádné komentáře:

Okomentovat